ДБЖ APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 ВА
Фото 11 |
APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 ВА
Усі ціни 6 →ИБП непрерывного действия (Online) APC Power Saving Back-UPS Pro 1200VA (B | 17 027 грн. |
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1200, 230V, CEE 7/5 (APCBR1200G-FR) | 17 999 грн. |
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1200, 230V, CEE 7/5 (APCBR1200G-FR) | 18 438 грн. |
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1200, 230V, CEE 7/5 (APCBR1200G-FR) | 15 600 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) APC Power Saving Back-UPS Pro 1200VA (BR1200 | 17 031 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) APC Power Saving Back-UPS Pro 1200VA (BR1200 | 17 021 грн. |
Модификації APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR
Ціни на APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 ВА | від 12 054 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 ВА | від 15 600 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 ВА | від 19 560 грн. | 8 пропозицій |