ДБЖ APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W 3000 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W 3000 ВА 1500 ВА3000 ВА |
|
Розширена 6-річна гарантія.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W 3000 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 3000VA (SMT3000R2I-6W) | 165 643 грн. |
APC Smart-UPS 3000VA 230V 2U Rack Mount with 6 year warranty package (SMT3 | 113 400 грн. |
APC Smart-UPS 3000VA 230V 2U Rack Mount with 6 year warranty package (SMT3 | 116 235 грн. |
APC Smart-UPS 3000VA 230V 2U Rack Mount with 6 year warranty package (SMT3 | 119 070 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 3000VA (SMT3000R2I-6W) | 165 653 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS 3000VA (SMT3000R2I-6W) | 165 649 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W
Ціни на APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W 1500 ВА | від 69 709 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W 3000 ВА | від 113 400 грн. | 6 пропозицій |