ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W 1500 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W 1500 ВА 1500 ВА3000 ВА |
|
Розширена 6-річна гарантія.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W 1500 ВА
Усі ціни 6 →APC Smart-UPS 1500VA 230V 2U Rack mount with 6 year with 6 year warranty p | 72 120 грн. |
APC Smart-UPS 1500VA 230V 2U Rack mount with 6 year with 6 year warranty p | 73 923 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 1500 (SMT1500R2I-6W) SMT1500R2I-6W | 69 719 грн. |
APC Smart-UPS 1500VA 230V 2U Rack mount with 6 year with 6 year warranty p | 75 726 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS 1500 (SMT1500R2I-6W) | 69 715 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 1500 (SMT1500R2I-6W) | 69 709 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W
Ціни на APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500R2I-6W 1500 ВА | від 69 709 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000R2I-6W 3000 ВА | від 113 400 грн. | 6 пропозицій |