ДБЖ APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U 3000 ВА (SMT3000RMI2U)
Фото 3 |
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U 3000 ВА 2200 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U 3000 ВА
Усі ціни 22 →APC APC Smart-UPS SMT3000RMI2U | 128 800 грн. |
ИБП APC Smart-UPS RM 3000VA 2U LCD (SMT3000RMI2U) | 121 077 грн. |
Apc Smart-UPS 3000VA Rm 2U Lcd (SMT3000RMI2U) | 125 726 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS RM 3000VA 2U LCD (SMT3000RMI | 128 800 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U
Ціни на APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2U 2200 ВА | від 90 710 грн. | 22 пропозиції | ||
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000RMI2U 3000 ВА | від 106 240 грн. | 23 пропозиції |