ДБЖ APC Smart-UPS X 750VA SMX750I 750 ВА
Фото 5 |
APC Smart-UPS X 750VA SMX750I 750 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захистсервернийтихий 750 ВА1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 750VA SMX750I 750 ВА
Усі ціни 29 →Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 750VA Rack/Tower LCD SMX75 | 42 635 грн. |
APC APC Smart-UPS X SMX750I | 43 699 грн. |
ИБП APC Smart-UPS X 750VA Rack/Tower LCD (SMX750I) | 41 228 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS X 750VA Rack / Tower LCD (SMX750I) SMX750I | 40 485 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS X 750VA Rack / Tower LCD (SMX750I) | 40 485 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS X 750VA SMX750I
Ціни на APC Smart-UPS X 750VA SMX750I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS X 750VA SMX750I 750 ВА | від 32 784 грн. | 29 пропозицій | ||
APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I 1000 ВА | від 45 040 грн. | 9 пропозицій |