ДБЖ APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I 3000 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I 3000 ВА
ДБЖ APC Smart-UPS C 3000VA LCD 230V (SMC3000I) | 90 929 грн. |
Apc Smart Ups C 3000Va Lcd 230V (Smc3000I) | 79 320 грн. |
Apc Smart Ups C 3000Va Lcd 230V (Smc3000I) | 81 303 грн. |
Apc Smart Ups C 3000Va Lcd 230V (Smc3000I) | 83 286 грн. |
Модификації APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I
Ціни на APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000I 1000 ВА | від 24 800 грн. | 11 пропозицій | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I 1500 ВА | від 27 039 грн. | 1 пропозиція | ||
APC Smart-UPS C 2000VA SMC2000I 2000 ВА | від 46 940 грн. | 33 пропозиції | ||
APC Smart-UPS C 3000VA SMC3000I 3000 ВА | від 79 320 грн. | 4 пропозиції |