ДБЖ APC Smart-UPS 500VA SCL500RMI1UNC 500 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS 500VA SCL500RMI1UNC 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 500VA SCL500RMI1UNC 500 ВА
Усі ціни 6 →ДБЖ APC Smart-UPS C 500VA (SCL500RMI1UNC) SCL500RMI1UNC | 57 379 грн. |
Apc Smart Ups Scl500Rmi1Unc C 500Va/400W 1U Zintegrowana Karta Sieciowa Ap | 54 640 грн. |
Apc Smart Ups Scl500Rmi1Unc C 500Va/400W 1U Zintegrowana Karta Sieciowa Ap | 56 006 грн. |
Apc Smart Ups Scl500Rmi1Unc C 500Va/400W 1U Zintegrowana Karta Sieciowa Ap | 57 372 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS C 500VA (SCL500RMI1UNC) | 57 369 грн. |
ИБП APC Smart-UPS C 500VA (SCL500RMI1UNC) | 57 375 грн. |