ДБЖ APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 ВА 2200 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 ВА
Усі ціни 25 →Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 2200VA LCD 230V with SmartCo | 69 114 грн. |
Apc Smart-UPS 2200VA Lcd (SMT2200I) | 69 360 грн. |
Apc Smart-UPS 2200VA Lcd (SMT2200I) | 90 982 грн. |
Устройство бесперебойного питания APC SMT2200IC 2200VA (SMT2200IC) | 77 701 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC SMT2200IC 2200VA (SMT2200IC) | 80 728 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I
Ціни на APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 ВА | від 60 600 грн. | 25 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 3000VA SMT3000I 3000 ВА | від 94 680 грн. | 3 пропозиції |