ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА
Відео 3Фото 5 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА
Усі ціни 65 →APC APC Smart-UPS 1500VA LCD, Lin.int., AVR, 8 х IEC, SmartSlot, USB, RJ-4 | 38 547 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1500VA LCD, Lin.int., AVR, 8 | 37 509 грн. |
ДБЖ APC smart-ups 1500va/1000w (SMT1500IC) SMT1500IC | 42 599 грн. |
Apc Smart-UPS 1500VA Lcd (SMT1500I) | 41 137 грн. |
APC SMT1500IC | 42 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I
Ціни на APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА | від 19 800 грн. | 27 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 ВА | від 26 560 грн. | 26 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА | від 22 960 грн. | 66 пропозицій |