ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA NC SMX2200HVNC 2200 ВА
APC Smart-UPS X 2200VA NC SMX2200HVNC 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 2200VA NC SMX2200HVNC 2200 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200HVNC) SMX2200HVNC | 121 303 грн. |
APC Smart-UPS 2200 VA (SMX2200HVNC) | 115 520 грн. |
APC Smart-UPS 2200 VA (SMX2200HVNC) | 118 408 грн. |
APC Smart-UPS 2200 VA (SMX2200HVNC) | 121 296 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200HVNC) | 121 293 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200HVNC) | 121 299 грн. |