ДБЖ APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 ВА
Усі ціни 7 →Apc Smart-UPS 1000VA Lcd Rm 2U (SMT1000RMI2U) | 42 595 грн. |
Apc Smart-UPS 1000VA Lcd Rm 2U (SMT1000RMI2U) | 55 645 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 1000VA LCD RM 2U (SMT1000RMI2U) | 47 094 грн. |
APC Smart-UPS 1000VA (SMT1000RMI2UC) Smart-UPS1000VA(SMT1000RMI2UC) | 53 429 грн. |
APC Smart-UPS 1000VA LCD RM 2U 230V (APCSMT1000RMI2U) | 38 320 грн. |
APC Smart-UPS 1000VA LCD RM 2U 230V (APCSMT1000RMI2U) | 39 278 грн. |
APC Smart-UPS 1000VA LCD RM 2U 230V (APCSMT1000RMI2U) | 40 236 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U
Ціни на APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА | від 29 560 грн. | 9 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 ВА | від 38 320 грн. | 7 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2U 1500 ВА | від 43 280 грн. | 6 пропозицій |