ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV 2200 ВА
Фото 5 |
APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV 2200 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захистсерверний 2200 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV 2200 ВА
Усі ціни 31 →APC APC Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD | 101 915 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD (SMX | 91 499 грн. |
Apc Smart-UPS X 2200VA Rack / Tower Lcd (SMX2200HV) | 88 002 грн. |
Apc Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower Lcd (SMX2200HV) | 87 169 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD (SMX | 94 810 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV
Ціни на APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200HV 2200 ВА | від 87 169 грн. | 32 пропозиції | ||
APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HV 3000 ВА | від 93 600 грн. | 3 пропозиції |