Сковорідка для млинців Benson BN-580 20 см
Фото 7 |
Benson BN-580 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-580 20 см
Сковорода для млинців BENSON BN-580 20см | 327 грн. |
Сковорода млинець Benson 20 см з гранітним покриттям (BN-580) | 375 грн. |
Сковорода млинець Benson BN-580 (20см) | 303 грн. |
Модификації Benson BN-580
Ціни на Benson BN-580 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-580 20 см | від 303 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-582 24 см | від 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-583 26 см | від 401 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →