Сковорідка Benson BN-484 28 см
Benson BN-484 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-484 28 см
Сковорода з кришкою глибока Benson BN-484 | 850 грн. |
Сковорода глибока з кришкою та мармуровим антипригарним покриттям Benson B | 822 грн. |
Сковорода глибока Benson BN-484 (26см) | 972 грн. |
Модификації Benson BN-484
Ціни на Benson BN-484 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-481 22 см | від 715 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-482 24 см | від 670 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-483 26 см | від 744 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-484 28 см | від 822 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →