Сковорідка Edenberg EB-3438 28 см
Edenberg EB-3438 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3438 28 см
Усі ціни 9 →EDENBERG EB-3438 | 752 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3438 24 см | 712 грн. |
Сковорода з кришкою з гранітним покриттям з гранітним антипригарним покрит | 748 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3438 24 см | 786 грн. |
Сковорода з кришкою і тришаровим гранітним покриттям Edenberg 24 см (EB-34 | 695 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Edenberg EB-3438
Ціни на Edenberg EB-3438 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3437 22 см | від 575 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3439 26 см | від 695 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3438 28 см | від 594 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →