Кухонний ніж Pepper Metal PR-4003-1
Pepper Metal PR-4003-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Metal PR-4003-1
Усі ціни 12 →Кухонный нож Pepper Metal Шеф 20,3 см PR-4003-1 (100178) 100178 | 302 грн. |
Кухонний ніж Pepper Metal Шеф 20,3 см PR-4003-1 (100178) 100178 | 253 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Metal Шеф 20,3 см PR-4003-1 (100178) 100178 | 253 грн. |
Pepper PR-4003-1 | 289 грн. |
Pepper Metal 20.3 см (PR-4003-1) Metal20.3см(PR-4003-1) | 255 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →