Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 LP BRK OC (RTX4060-O8G-LP-BRK)
Фото 7 |
Asus GeForce RTX 4060 LP BRK OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 LP BRK OC
Усі ціни 16 →Видеокарта Asus RTX4060-O8G-LP-BRK Ua | 15 341 грн. |
Відеокарта Asus RTX4060-O8G-LP-BRK Ua | 15 488 грн. |
Відеокарта Asus PCI-E GeForce RTX4060 8GB DDR6 (RTX4060-O8G-LP-BRK) PCI-E | 16 300 грн. |
Видеокарта NVIDIA RTX 4060 /DUAL/OC/LP/BRK/8GB/GDDR6 RTX4060-O8G-LP-BRK | 16 129 грн. |
Asus RTX4060-O8G-LP-BRK | 15 399 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →