Відеокарта Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC (RTX4080S-O16G-NOCTUA)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC
Усі ціни 29 →Відеокарта ASUS Nvidia GeForce RTX4080 SUPER NOCTUA OC Edition 16G (RTX408 | 62 669 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Noctua OC Asus (RTX4080S-O16G-NOC | 63 839 грн. |
Видеокарта Asus RTX4080S-O16G-NOCTUA | 59 367 грн. |
Відеокарта Asus RTX4080S-O16G-NOCTUA | 59 944 грн. |
Видеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Noctua OC Asus (RTX4080S-O16G-NOC | 61 171 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →