Материнська плата Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Відео 13Фото 8 |
Компактна ігрова материнська плата формату microATX на основі чіпсету середнього рівня AMD В660 із процесорним роз'ємом Intel LGA 1700, підтримкою шини PCI-E п'ятого покоління та протоколу Thunderbolt. Є представником відомої лінійки The Ultimate Force з акцентом на ігрових можливостях та довговічності. Зокрема при її створенні використано покращену елементну базу (конденсатори з твердим полімерним електролітом, безшумні корпусні феритові дроселі, MOSFET-складання низького опору), а надійна 11-фазна підсистема живлення з додатковим охолодженням VRM розрахована на розгін досить потужного багатопоточного процесора i9.
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 позиціонується виробником як рішення середньої цінової категорії, яке може стати основою високопродуктивної ігрової системи на базі гібридних процесорів Intel Core Alder Lake 12 покоління. Плата обладнана чотирма слотами для встановлення високошвидкісних модулів пам'яті стандарту DDR4-5333 сумарним об'ємом до 128 ГБ. Має два порти M.2 з додатковим охолодженням для підключення високошвидкісних NVMe SSD-накопичувачів та 4 роз'єми стандарту SATA3 для більш традиційних звичайних SSD та HDD накопичувачів. Великий запас конекторів для встановлення додаткового охолодження та підтримка системи синхронізації підсвічування Asus Aura Sync дозволяє зібрати на базі цієї плати високопродуктивну систему з ефектною ілюмінацією та потужним водяним/повітряним охолодженням.
Купити Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Усі ціни 17 →Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 (s1700, Intel B660) | 5 930 грн. |
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4 s1700 (90MB1940-M1EAY0) | 5 920 грн. |
Материнська плата Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | 6 322 грн. |
Материнская плата Asus tuf Gaming B660M-Plus d4 | 6 532 грн. |
Модификації Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Ціни на Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | від 5 920 грн. | 17 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | від 6 054 грн. | 52 пропозиції | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI | від 7 165 грн. | 59 пропозицій |