Сковорідка Maestro MR1215-24 24 см
Фото 6 |
Maestro MR1215-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1215-24 24 см
Усі ціни 17 →Сковорода без крышки Maestro 24 см 1215-24-MR | 323 грн. |
Maestro 1215-24-MR | 296 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1215-24 24 см | 421 грн. |
Сковорідка без кришки Maestro MR-1215-24 | 329 грн. |
Сковорода Maestro MR-1215-24 (24 см) | 369 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Maestro MR1215-24
Ціни на Maestro MR1215-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1215-20 20 см | від 234 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1215-24 24 см | від 296 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro MR1215-26 26 см | від 332 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →