Каструля Oscar Chef OSR-2000-18/n
Фото 5 |
Oscar Chef OSR-2000-18/n |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Chef OSR-2000-18/n
Усі ціни 12 →Кастрюля Oscar Chef с крышкой 18 см 2.6 л (OSR-2000-18/n) | 437 грн. |
Каструля Oscar Chef із кришкою 18 см 2.6 л (OSR-2000-18/n) | 437 грн. |
Кастрюля Oscar Cheff 2.6 л (OSR-2000-18/n) OSR-2000-18/n | 443 грн. |
Каструля Oscar Cheff 2.6 л (OSR-2000-18/n) OSR-2000-18/n | 456 грн. |
Oscar Каструля Oscar Cheff 2.6 л (OSR-2000-18/n) OSR-2000-18/n | 456 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Oscar Chef OSR-2000-18/n
Ціни на Oscar Chef OSR-2000-18/n |
---|---|---|---|---|
Oscar Chef OSR-2000-18/n | від 318 грн. | 13 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-2000-20/n | від 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Oscar Chef OSR-2000-22/n | від 426 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →