Сковорідка Maestro Classic MR1204-20 20 см
Фото 5 |
Maestro Classic MR1204-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1204-20 20 см
Усі ціни 20 →Maestro 1204-20-MR | 373 грн. |
Сковорода Maestro MR-1204-20N | 390 грн. |
Сковорода універсальна Maestro Rock Stone MR-1204-20 20 см | 555 грн. |
Сковорода Maestro Rock Stone 20 см | 480 грн. |
Сковорода Maestro MR-1204-20 | 434 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1204-20
Ціни на Maestro Classic MR1204-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1204-20 20 см | від 373 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-24 24 см | від 463 грн. | 33 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1204-26 26 см | від 525 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-28 28 см | від 556 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →