Литий диск AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
Відео 3Фото 27 | від 4 984 до 6 791 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації AUTEC Vidra 39
Характеристики
AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
Autec Vidra 6x15 5x114.3 ET46 DIA67.1 Schwarz gl | 5 170 грн. |
Autec Vidra Black R15 W6.0 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 6 791 грн. |
Диски AUTEC Vidra Schwarz poliert R15 W6 PCD5x114,3 ET46 DIA67,1 ID323929 | 5 495 грн. |
Autec Vidra 6x15 5x114.3 ET46 DIA67.1 S | 5 000 грн. |
Autec Vidra Brilliant Silver R15 W6.0 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 6 653 грн. |
Диски AUTEC Vidra Brillantsilber R15 W6 PCD5x114,3 ET46 DIA67,1 ID323930 | 4 984 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі