Литий диск AUTEC Wizard 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 9 410 до 12 554 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 71
Характеристики
AUTEC Wizard 8x18/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Autec Wizard 8x18 5x112 ET45 DIA70.1 GM | 9 410 грн. |
Autec Wizard (W) R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Gunmetal Matt W8018455072126 | 12 132 грн. |
Autec Wizard (8J x 18 5x112 ET45 DIA70.1) Gunmetal Matt На замовлення з Єв | 10 416 грн. |
Autec Wizard (W) R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Gunmetal Matt | 12 554 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70,1 ID34747 | 10 155 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі