Велосипед Author Cosmic 2023
Фото 4 |
Author Cosmic 2023 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Cosmic 2023
Усі ціни 17 →Author Cosmic 20 2023 (матово чорний // неоново жовтий) 2023019 | 11 866 грн. |
Author Cosmic 20 2023 (матово чорний // неоново жовтий) 2023019 | 11 866 грн. |
Велосипед Author (2023) Cosmic 20, рама 10, матово-черный/неоново желтый ( | 13 960 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Cosmic 20" рама 10" XXS (2023) Красный 2023021 | 13 960 грн. |
Велосипед Author Cosmic 20" рама 10" 2021 Матово-чорний/неоново-жовтий (20 | 13 960 грн. |
ще 12 пропозицій