Велосипед Author Traction 29 2023 frame 17 (2023227)
Фото 11 |
Author Traction 29 2023 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Traction 29 2023 frame 17
Author Traction 29 2023 (17, чорний (червоний) // чорний) 2023227 | 42 840 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Traction 29", рама 17", чорний (червоний | 47 600 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Traction 29", рама 17", черный (красный) | 47 600 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Traction 29" рама S (2023) Черный 2023227 | 42 840 грн. |
Модификації Author Traction 29 2023 frame 17
Ціни на Author Traction 29 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Author Traction 29 2023 frame 17 | від 42 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Traction 29 2023 frame 19 | від 42 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Traction 29 2023 frame 21 | від 42 840 грн. | 2 пропозиції |