Велосипед Giant Liv Enchant 20 Lite 2023
Giant Liv Enchant 20 Lite 2023 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Enchant 20 Lite 2023
Усі ціни 8 →Giant Liv Enchant 20 Lite 2023 (Ocean Wave) 2204012120 | 14 000 грн. |
Giant Liv Enchant 20 Lite 2023 (Ocean Wave) 2204012120 | 14 000 грн. |
Велосипед 20" Liv Enchant 20 Lite (2023) Ocean wave One size (120-140 см) | 14 000 грн. |
Велосипед Liv Enchant 20 Lite Ocean Wave 2204012120 | 14 000 грн. |
Giant Liv Enchant 20 Lite 2023 (Violet Storm) 2204012220 | 14 000 грн. |
ще 3 пропозиції