Велосипед Author Solution 29 2023 frame 21 (2023103)
Author Solution 29 2023 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Solution 29 2023 frame 21
Author Solution 29 2023 (21, сріблястий (білий) // сріблястий) 2023103 | 31 200 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Solution 29", рама 21", сріблястий (біли | 31 200 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Solution 29", рама 21", серебристый (бел | 31 200 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Solution 29" рама L (2023) Серый 2023103 | 31 200 грн. |
Модификації Author Solution 29 2023 frame 21
Ціни на Author Solution 29 2023 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Author Solution 29 2023 frame 17 | від 31 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Solution 29 2023 frame 19 | від 31 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Author Solution 29 2023 frame 21 | від 31 200 грн. | 5 пропозицій |