Велосипед Merida Silex 400 2022 frame S
Фото 3 | 63 680 грн. Купити! Велосипед Merida SILEX 400, S(47), CHAMPAGNE(PURPLE) A62211A 01922Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Merida Silex 400 2022 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Silex 400 2022 frame S
Ціни на Merida Silex 400 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 400 2022 frame L | від 63 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Silex 400 2022 frame M | від 63 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 400 2022 frame S | від 63 680 грн. | 1 пропозиція |