Машинка для стрижки BaByliss PRO 4Artists FX8700E
Відео 4Фото 5 |
BaByliss PRO 4Artists FX8700E |
|
Машинка розроблена для мережі барбершопів. Термін служби роботи мотора - 10000 годин. Потужний безщітковий мотор з високою частотою ходу ножа. Низький рівень шуму і вібрації. Металевий корпус.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists FX8700E
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки BaByliss PRO FX8700E | 4 829 грн. |
Машинка для стрижки Babyliss ChromFX 8700E (FX8700E) FX8700E | 4 900 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Babyliss Pro Maszynka Do Włosów CHROMFX - FX8 | 7 134 грн. |
Машинка для стрижки Babyliss Pro FX8700E ChromFX | 5 232 грн. |
Babyliss Pro Maszynka Do Włosów CHROMFX - FX8700E | 7 308 грн. |
Триммер Babyliss Pro FX8700E ChromFX | 5 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX8700E
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX8700E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX8700GE | від 5 049 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE | від 4 939 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700IE | від 5 319 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700E | від 4 829 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700RE | від 5 039 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700BKE | від 5 039 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →