Набір посуду Benson BN-200
Benson BN-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-200
Усі ціни 8 →Великий сталевий набір кухонного посуду каструль Benson Elite BN-200 на 19 | 4 679 грн. |
Кухонний посуд Benson Elite BN-200 19пр | 5 282 грн. |
Набір посуду Benson Elite BN-200 з нержавіючої сталі 19 предметів | 4 500 грн. |
Набір каструль 1.6л, 1.8л, 2.9л, 3.1л, 6.3л із нержавіючої сталі Benson BN | 4 159 грн. |
Elite Benson BN-200 Набір посуду з нержавіючої, сотейник, сковорода, паров | 5 890 грн. |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- Ківш об'ємом 1.6 л + кришка з термометром
- Каструля об'ємом 1.8 л + кришка з термометром
- Каструля об'ємом 2.9 л + кришка з термометром
- Каструля об'ємом 3.1 л + кришка з термометром
- Каструля об'ємом 6.3 л + кришка з термометром
- 2 підставки
- Миска з пластиковою кришкою
- Корзина для смаження
- Присоска для кришок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →