Каструля Bollire Milano BR-1102
Фото 6 |
Bollire Milano BR-1102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1102
Усі ціни 15 →Каструля Bollire Milano, з кришкою, чорна, 20 см, 2,4 л (BR-1102) | 1 399 грн. |
Каструля Bollire Br 1102 | 1 330 грн. |
Кастрюля Bollire Br 1102 | 1 330 грн. |
Bollire BR-1102 Milano 20 см 2.4 л BR-1102Milano20см2.4л | 1 399 грн. |
Bollire BR-1102 | 1 623 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bollire Milano BR-1102
Ціни на Bollire Milano BR-1102 |
---|---|---|---|---|
Bollire Milano BR-1102 | від 1 330 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1103 | від 1 691 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1104 | від 1 805 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →