Витяжка Best CHEF Loft Box 1100 BL 54 чорний
Best CHEF Loft Box 1100 BL 54 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Loft Box 1100 BL 54 чорний
Усі ціни 26 →Bestchef Loft box 1100 black 54 | 10 299 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef Loft box 1100 black 54 (4F493N2L7B) | 9 699 грн. |
Best Chef Loft box 1100 Black 54 | 9 699 грн. |
Витяжка вбудована Best Chef Loft box 1100 black 54 (4F493N2L7B) | 8 110 грн. |
Best Chef Loft box 1100 black 54 (4F493N2L7B) | 7 820 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Best CHEF Loft Box 1100 BL 54
Ціни на Best CHEF Loft Box 1100 BL 54 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Loft Box 1100 WH 54 білий | від 8 020 грн. | 29 пропозицій | ||
Best CHEF Loft Box 1100 BL 54 чорний | від 7 781 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →