Кухонна мийка Blanco Classic Pro 6 S-IF 516852 1000x510
Blanco Classic Pro 6 S-IF 516852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Classic Pro 6 S-IF 516852 1000x510
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Blanco Classic Pro 6 S-If 523665 | 23 493 грн. |
Blanco Classic Pro 6 S-If 523665 | 22 920 грн. |
Blanco Classic Pro 6 S-If 523665 | 23 493 грн. |
Blanco Classic Pro 6 S-If 523665 | 24 066 грн. |
Кухонна мийка Blanco Classic Pro 6S-If Polerowana (516852) | 29 643 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →