Кухонна мийка Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Фото 8 |
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 540x440740x440 |
|
Мийка зроблена зі спеціальної нержавіючої сталі зі зносостійкою текстурою. Сталь стійка до подряпин і відбитків пальців, що полегшує її очищення і економить час.
Додатково комплектується клапаном автоматом (рекомендована модель арт. 232459)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Усі ціни 24 →Blanco ZEROX 700-U нерж сталь зерк.полір. 521593 | 32 050 грн. |
Мийка Blanco ZEROX 700-U 521560 | 27 890 грн. |
BLANCO ZEROX 700-U нержавеющая сталь Dark Steel (526244) | 30 452 грн. |
BLANCO ZEROX 700-U (521593) | 26 586 грн. |
Кухонна мийка Blanco Zerox 700U Stal Dark Steel (526244) | 35 998 грн. |
ще 19 пропозицій
Додатково комплектується клапаном автоматом (рекомендована модель арт. 232459)
Модификації Blanco Zerox 700-U Durinox 521560
Ціни на Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440 | від 26 012 грн. | 23 пропозиції | ||
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440 | від 17 840 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →