Кухонна мийка Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500
Фото 15 |
Blanco Metra 6S Compact 513938 780х5001000х500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500
Усі ціни 86 →Blanco METRA 6S COMPACT антрацит 513473 | 12 140 грн. |
Мийка Blanco METRA 6 S Compact 513473 | 10 790 грн. |
Blanco METRA 6 S Compact SILGRANIT | 10 926 грн. |
Кухонная мойка Blanco METRA 6 S COMPACT аллюметаллик (513553) | 9 801 грн. |
Мойка кухонная Blanco - metra 6s compact (513473) | 12 690 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Metra 6S Compact 513938
Ціни на Blanco Metra 6S Compact 513938 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500 | від 9 755 грн. | 86 пропозицій | ||
Blanco Metra 6S 513053 1000х500 | від 14 200 грн. | 140 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →