Кухонна мийка Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан
Фото 15 |
Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500680х500 клапан |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан
Усі ціни 63 →Blanco METRA 45S Compact антрацит 519572 | 11 010 грн. |
Мийка Blanco METRA 45 S Compact 525913 | 9 690 грн. |
Blanco METRA 45 S Compact SILGRANIT | 9 909 грн. |
BLANCO 519572 METRA 45S COMPACT АНТРАЦИТ | 7 250 грн. |
BLANCO METRA 45S Compact серый беж 519580 | 9 133 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Metra 45S Compact 519580
Ціни на Blanco Metra 45S Compact 519580 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 45S Compact 519569 680х500 | від 10 680 грн. | 12 пропозицій | ||
Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан | від 7 250 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →