Сковорідка для млинців Bohmann BH-1010-26 26 см
Bohmann BH-1010-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1010-26 26 см
Усі ціни 9 →Сковорода Bohmann BH 1010-26 MRB | 384 грн. |
Сковорода для млинців Bohmann BH 1010-26 MRB | 378 грн. |
Сковорода для млинців Bohmann BH-1010-26-MRB | 509 грн. |
Сковорода для блинов Bohmann BH-1010-26-MRB | 597 грн. |
Сковорода для млинців Bohmann BH-1010-26-MRB | 506 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bohmann BH-1010-26
Ціни на Bohmann BH-1010-26 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1010-20 20 см | від 257 грн. | 11 пропозицій | ||
Bohmann BH-1010-22 22 см | від 359 грн. | 2 пропозиції | ||
Bohmann BH-1010-24 24 см | від 397 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH-1010-26 26 см | від 378 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →