Сотейник Bohmann BH-1040-32 32 см чорний
Фото 5 |
Bohmann BH-1040-32 28 см 32 см |
|
У комплекті 2 прихватки та ложка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1040-32 32 см чорний
Усі ціни 11 →Сотейник Bohmann Ø32 см із кришкою (1040-32-BH) | 1 116 грн. |
Сотейник Bohmann Ø32 см с крышкой (1040-32-BH) | 1 098 грн. |
Сотейник с крышкой Bohmann 32 см 1040-32-BH | 1 209 грн. |
Сотейник Bohmann BH 1040-32 red 32 см | 968 грн. |
Bohmann 1040-32-BH | 1 026 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bohmann BH-1040-32
Ціни на Bohmann BH-1040-32 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1040-28 28 см чорний | від 1 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Bohmann BH-1040-32 32 см чорний | від 968 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →