Каструля Bohmann BH0715-22
Фото 10 |
Bohmann BH0715-22 5 л6.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH0715-22
Усі ціни 6 →Каструля Bohmann 22 см 5 л (0715-22-BH) | 631 грн. |
Кастрюля Bohmann 22 см 5 л (0715-22-BH) | 621 грн. |
Кастрюля с крышкой Bohmann 5 л 0715-22-BH | 678 грн. |
Bohmann 0715-22-BH | 605 грн. |
Каструля нержавіюча з кришкою Bohmann 22 см, 5 л (BH-0715-22) | 820 грн. |
Каструля Bohmann 22 см 5л (0715-22-BH) | 763 грн. |
Модификації Bohmann BH0715-22
Ціни на Bohmann BH0715-22 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH0715-22 | від 605 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH0715-24 | від 791 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →