Набір посуду Bollire Monza BR-4014
Bollire Monza BR-4014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Monza BR-4014
Усі ціни 16 →Набір каструль Bollire Monza, із кришкою, сріблястий (BR-4014) | 1 320 грн. |
Bollire Br 4014 4 предмета | 1 473 грн. |
Bollire BR-4014 | 1 800 грн. |
Набір каструль Bollire 4 предмети (BR-4014) | 1 320 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →