Набір посуду Bollire Milano BR-1320
Bollire Milano BR-1320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1320
Усі ціни 11 →Набір посуду Bollire Firenze, чорний (BR-1320) | 5 200 грн. |
Набір посуду Bollire Br 1320 12 предметів | 5 663 грн. |
Набор посуды Bollire Br 1320 12 предметов | 5 663 грн. |
Набір посуду Bollire з 12 предметів (BR-1320) | 5 200 грн. |
Набір посуду FIRENZE BOLLIRE BR-1320 12 предметів | 5 900 грн. |
ще 6 пропозицій
Комплектація:
- Сковорода діаметром 20 см
- Сковорода діаметром 28 см
- Ківш з кришкою 16 см, максимальний об'єм 1.4 л
- Каструля з кришкою 20 см, максимальний об'єм 2.65 л
- Каструля з кришкою 24 см, максимальний об'єм 4.65 л
- Підставки для посуду 2 шт
- Рукавички
РекомендуємоПорівняти в таблиці →