Ківш Bollire Treno BR-2401
Bollire Treno BR-2401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Treno BR-2401
Усі ціни 15 →Ківш з кришкою Bollire Trento, 16 см, 1,4 л (BR-2401) | 949 грн. |
Ківш Bollire Br 2401, з кришкою зі зливом d 16 см, 1.4 л | 903 грн. |
Ковш Bollire Br 2401, с крышкой со сливом d 16 см, 1.4 л | 903 грн. |
Bollire BR-2401 Trento 1.4 л 16 см BR-2401Trento1.4л16см | 949 грн. |
Bollire BR-2401 | 1 123 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →