Набір посуду Bollire Sicilia BR-1520
Bollire Sicilia BR-1520 |
|
Тришарове антипригарне покриття PFLUON Marble.
Може використовуватися з плитами будь-якого типу, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Sicilia BR-1520
Набір посуду Bollire Sicilia 7 пр. (BR-1520) | 5 026 грн. |
Набор посуды Bollire Sicilia 7 пр. (BR-1520) | 5 026 грн. |
Набір посуду Bollire Sicilia 7 предметів (BR-1520) | 4 600 грн. |
Набір кухонного посуду Bollire Sicilia BR-1520 (7 предметів) | 6 560 грн. |
В комплект входят:
- кастрюля с крышкой 20х9.5 см, 2.5 л
- кастрюля с крышкой 24х11.5 см, 4.4 л
- сковородка 20х4.8 см
- сковородка с крышкой 28х5.8 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →