Каструля Bollire Palermo BR-2103
Bollire Palermo BR-2103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Palermo BR-2103
Усі ціни 11 →Каструля Bollire Palermo, з кришкою, срібляста, 20 см, 3,1 л (BR-2103) | 1 699 грн. |
Каструля Bollire, 3,1 л (BR 2103) | 1 615 грн. |
Bollire BR-2103 Palermo 20 см 3.1 л BR-2103Palermo20см3.1л | 1 699 грн. |
Bollire BR-2103 | 1 971 грн. |
Каструля Bollire з кришкою 3.1 л (BR-2103) | 1 700 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bollire Palermo BR-2103
Ціни на Bollire Palermo BR-2103 |
---|---|---|---|---|
Bollire Palermo BR-2102 | від 1 426 грн. | 18 пропозицій | ||
Bollire Palermo BR-2103 | від 1 615 грн. | 12 пропозицій | ||
Bollire Palermo BR-2104 | від 1 585 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →