Набір посуду Bollire Latina BR-4006
Bollire Latina BR-4006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Latina BR-4006
Усі ціни 14 →Набір посуду Bollire Latina, сріблястий (BR-4006) | 4 299 грн. |
Набір посуду Bollire, 12 пр. (BR 4006) | 4 086 грн. |
Bollire BR-4006 12 шт. BR-400612шт. | 4 299 грн. |
Набір посуду Bollire Latina 12 предметів (BR-4006) | 4 300 грн. |
Набор посуду BOLLIRE BR-4006 12 предметов | 4 295 грн. |
ще 9 пропозицій
В набір входить:
- Ківш з кришкою 1.6 л, 16x9. 5 см
- Каструля з кришкою 1.7 л, 16x10 см
- Каструля з кришкою 2.4 л, 18x11 см
- Каструля з кришкою 3.3 л, 20x12 см
- Каструля з кришкою 5.8 л, 20x14 см
- Сковорідка з кришкою 2.4 л, 24x6. 5 см з мармуровим покриттям
РекомендуємоПорівняти в таблиці →