Набір посуду Bollire Salerno BR-4004
Bollire Salerno BR-4004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Salerno BR-4004
Усі ціни 13 →Набір посуду Bollire Salerno, сріблястий (BR-4004) | 4 199 грн. |
Набір посуду Bollire BR-4004 (12 предметів) | 3 990 грн. |
Набор посуды Bollire BR-4004 (12 предметов) | 3 990 грн. |
Bollire BR-4004 12 шт. BR-400412шт. | 4 199 грн. |
Набір каструль Bollire 12 предметів (BR-4004) | 4 200 грн. |
ще 8 пропозицій
В набір входить:
- Ківш з кришкою 1.6 л, 16x9. 5 см
- Каструля з кришкою 1.7 л, 16x10 см
- Каструля з кришкою 2.4 л, 18x11 см
- Каструля з кришкою 3.3 л, 20x12 см
- Каструля з кришкою 5.8 л, 20x14 см
- Сковорідка з кришкою 2.4 л, 24x6. 5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →