Каструля Bollire Sicilia BR-1503
Bollire Sicilia BR-1503 |
|
Тришарове антипригарне покриття PFLUON Marble.
Може використовуватися з плитами будь-якого типу, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Sicilia BR-1503
Усі ціни 10 →Каструля Bollire Sicilia 24 см 4.5 л (BR-1503) | 1 615 грн. |
Кастрюля Bollire Sicilia 24 см 4.5 л (BR-1503) | 1 615 грн. |
Bollire BR-1503 | 1 971 грн. |
Каструля Bollire Sicilia з кришкою 4.5 л (BR-1503) | 1 452 грн. |
Каструля з крышкою SICILIA BOLLIRE BR-1503 24 см 4.5 л | 1 650 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bollire Sicilia BR-1503
Ціни на Bollire Sicilia BR-1503 |
---|---|---|---|---|
Bollire Sicilia BR-1502 | від 1 200 грн. | 13 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1503 | від 1 452 грн. | 11 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1504 | від 1 720 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →