Каструля Bollire Venezia BR-1002
Bollire Venezia BR-1002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Venezia BR-1002
Усі ціни 15 →Каструля Bollire Venezia, з кришкою, чорна, 20 см, 2,6 л (BR-1002) | 940 грн. |
Каструля Bollire Venezia Br 1002 d 20 см, 2.6 л | 1 046 грн. |
Кастрюля Bollire Venezia Br 1002 d 20 см, 2.6 л | 1 046 грн. |
Bollire з кришкою 2,6 л 20 см Venezia зкришкою2,6л20смVenezia | 940 грн. |
Bollire BR-1002 | 1 297 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bollire Venezia BR-1002
Ціни на Bollire Venezia BR-1002 |
---|---|---|---|---|
Bollire Venezia BR-1002 | від 940 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1003 | від 1 191 грн. | 16 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1004 | від 1 496 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →