Powerbank Remax Gallop 20000 (RPP-292)
Remax Gallop 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Gallop 20000
Усі ціни 14 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Remax Gallop Series 20W22.5W Pdqc Fast Ch | 1 104 грн. |
Універсальна мобільна батарея Remax RPP-292 Gallop 20000mAh Blue (69548512 | 1 099 грн. |
REMAX Gallop Series 22.5W PD Plus QC Fast Charging 20000mAh Blue RPP-292 | 1 044 грн. |
Универсальная мобильная батарея Remax RPP-292 Gallop 20000mAh Blue (695485 | 979 грн. |
Remax Gallop Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP- | 949 грн. |
ще 9 пропозицій